Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 62

Palotai Gyula (1911-1977) 1973. Magyar Vöröskereszt IV. Kongresszusa 1973. április 26-27. egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (114mm) T:1-
31164.

Palotai Gyula (1911-1977) 1973. "Magyar Vöröskereszt IV. Kongresszusa 1973. április 26-27." egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (114mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Palotás József (1947- ) DN Csoma Mária orvos numizmatikus egyoldalas, öntött bronz (98mm) T:1-
31165.

Palotás József (1947- ) DN "Csoma Mária orvos numizmatikus" egyoldalas, öntött bronz (98mm) T:1-

30 000 HUF
81,08
88,24
Reményi József (1887-1977) 1939. Blaskovics László Prof. 1869-1938 / DUO SI FACIUNT IDEM NON EST IDEM kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-
31166.

Reményi József (1887-1977) 1939. "Blaskovics László Prof. 1869-1938 / DUO SI FACIUNT IDEM NON EST IDEM" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Reményi József (1887-1977) 1958. IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA hátoldalon névre szóló gravírozással, eredeti tokban (82mm) T:1- patina
31167.

Reményi József (1887-1977) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" hátoldalon névre szóló gravírozással, eredeti tokban (82mm) T:1- patina

8 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1977. Doktor Pertorini Rezső / MEDICINA ET ARS kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-
31168.

Reményi József (1887-1977) 1977. "Doktor Pertorini Rezső / MEDICINA ET ARS" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-

8 000 HUF
Stanzel Antal (1938-1998) 1988. MAOTE - ASEM Jubileumi Kongresszus - Szeged - 1978-1988 egyoldalas, öntött bronz plakett (117mm) T:1-
31169.

12 000 HUF
32,43
35,29
Tápai Antal (1902-1986) 1969. Dr. Kukán Ferenc kétoldalas, öntött bronz plakett (~108-109mm) T:1- Hungary 1969. Ferenc Kukán MD double-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (~108-109mm) C:AU
31170.

20 000 HUF
54,05
58,82
Tóth Sándor (1933- ) 1973. Ivánovics professzornak tanítványai munkatársai egyoldalas, öntött bronz emlékérem (113mm) T:2 patina
31171.

Tóth Sándor (1933- ) 1973. "Ivánovics professzornak tanítványai munkatársai" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (113mm) T:2 patina

8 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) 1977. Albert Bruce Sabin egyoldalas, öntött bronz emlékérem (86mm) T:1- kis patina
31172.

Tóth Sándor (1933-) 1977. "Albert Bruce Sabin" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (86mm) T:1- kis patina

9 000 HUF
24,32
26,47
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet Br érem (40mm) T:2
31173.

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem (40mm) T:2

800 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet Br érem eredeti tokban (40mm) T:2
31174.

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem eredeti tokban (40mm) T:2

800 HUF
Tóth Sándor (1933- ) 1980. Megyei Kórház Gyermek-Tüdőosztálya - Nyíregyháza 1955-1980 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1-
31175.

Tóth Sándor (1933- ) 1980. "Megyei Kórház Gyermek-Tüdőosztálya - Nyíregyháza 1955-1980" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1-

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF