Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 62

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor jelzett Ag emlékérmek eredeti adományozói dísztokban, tanúsítvánnyal (érmenként: 11g/0.925/32mm) T:PP
31152.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérmek eredeti adományozói dísztokban, tanúsítvánnyal (érmenként: 11g/0.925/32mm) T:PP

12 000 HUF
32,43
35,29
Kligl Sándor (1945-) 1979. Dr. Baló József 1895-1979 / MORTUI VIVOS DOCENT kétoldalas, öntött bronz plakett (123mm) T:1-
31153.

Kligl Sándor (1945-) 1979. "Dr. Baló József 1895-1979 / MORTUI VIVOS DOCENT" kétoldalas, öntött bronz plakett (123mm) T:1-

16 000 HUF
43,24
47,06
Lapis András (1942-) 1977. Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977 kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-
31154.

Lapis András (1942-) 1977. "Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-

8 000 HUF
Lapis András (1942-) DN Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-
31155.

Lapis András (1942-) DN "Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Ligeti Erika (1934-2004) DN Debrecen 1561 - Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért kétoldalas, bronz emlékérem, eredeti tokban (60,5mm) T:1-
31156.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Debrecen 1561 - Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért" kétoldalas, bronz emlékérem, eredeti tokban (60,5mm) T:1-

4 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) DN Dr. Győry István gyógyszerész, kertészeti professzor 1861-1954 / A bromatometria megalkotója kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (92mm) T:1-
31157.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Dr. Győry István gyógyszerész, kertészeti professzor 1861-1954 / A bromatometria megalkotója" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (92mm) T:1-

8 000 HUF
Lux Elek (1884-1941) DN Rátz László 1863-1930 kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2  HP 3430.
31158.

Lux Elek (1884-1941) DN "Rátz László 1863-1930" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 HP 3430.

8 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1963. Dr. Korányi Frigyes 1828-1913 / 1963 kétoldalas, öntött bronz plakett (80,5mm) T:1-
31159.

Madarassy Walter (1909-1994) 1963. "Dr. Korányi Frigyes 1828-1913 / 1963" kétoldalas, öntött bronz plakett (80,5mm) T:1-

8 000 HUF
9
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1-
31160.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1-

5 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (85mm) T:1- / Hungary 1973. Dr. Aladár Kettesy is 80 years old two-sided, cast bronze commemorative plaque with original case. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:AU
31161.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (85mm) T:1- / Hungary 1973. "Dr. Aladár Kettesy is 80 years old" two-sided, cast bronze commemorative plaque with original case. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:AU

8 000 HUF
Medgyessy Ferenc (1881-1958) 1938. Dr. Vámossy Zoltán egyoldalas öntött bronz plakett (105mm) T:2 HPII 1850.
31162.

Medgyessy Ferenc (1881-1958) 1938. "Dr. Vámossy Zoltán" egyoldalas öntött bronz plakett (105mm) T:2 HPII 1850.

5 000 HUF
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. Kazay Endre / Magyar Gyógyszerészeti Társaság Emlékérme kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:1-
31163.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Kazay Endre / Magyar Gyógyszerészeti Társaság Emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:1-

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF