19095.
418. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ezüst (Ag) férfi pecsétgyűrű, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,8 g, m: 60