19192.
418. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Aranyozott ezüst(Ag) ornamentikus mintával díszített gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g