19086.
418. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő színes kövekkel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 15,1 g