19246.
418. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű lila és fehér kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,8 g