19196.
418. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,6 g