15052.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Leidenfrost Gyula: Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, gerinccel, több helyen intézményi bélyegzővel.