15181.
418. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Hanns Reich: Ewiges China. Klaus A: Dietsch. Wien-München, 1980., Meyster. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé foltos papír védőborítóban.