Books: Tales

Number of items: 29

Németh István, Urbán Eszter: Furfangos képek. (Bp.), é.n., (Állami-ny.). Hét színes, kihúzható, mozgatható illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült, ragasztott lapokkal.
17278.

8 000 HUF
22,04
23,88
Hammer price:
8 000 HUF
[Milne, Alan Alexander] A. A. Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernes H. Shepard képeivel. Bp., [1957], Kossuth (Athenaeum-ny.), 123 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
17279.

7 000 HUF
19,28
20,90
Hammer price:
7 000 HUF
Walt Disney: Pinokkio. Egy élő fabábú csodálatos kalandjai. Ford.: Pálföldy Margit. A Walt Disney Studio szövegével és képeivel. Bp, én., Palladis Rt.(Mojsza-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
17280.

3 000 HUF
8,26
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Vegyes német nyelvű mesekönyv tétel, 16 db:  Mäuschen Sorgen, Des brave Bienchen, Doktor Allesgut, Firtz Osterhas & Sohn, Wauwau, Heinzel wandert durch das Jahr, Mein Gärtlein, Der Heinzel Wirt, Eisbärli, Hallo! Unfallstelle!, Die lustigen Springer, Schufti!, Famili Braun, Alle Vöglein sind schon da!, Die himmelskuche, In den Wurzelstübchen. München,1931-1942 ,Josef Müller Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötések, kopott, kissé foltos borítókkal, egy borítón sérülésnyommal, egy könyvtest elvált a borítótól, egy-kettő laza kötéssel.
17281.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 800 HUF
10,47
11,34
  Add to cart
  Remove
Betűvetés. Hangutánzó ÁBC katholikus elemi iskolák számára. Szerk.: Öveges Kálmán, Pohárnok Jenő. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1928, Szent István-Társulat. Tizenkettedik kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17282.

1 800 HUF
4,96
5,37
Hammer price:
2 200 HUF
The Infants magazine 1896. Angol nyelvű meséskönyv, sok illusztrációval. Aranyozott, festett, egészvászon kötésben
17283.

2 400 HUF
6,61
7,16
Hammer price:
2 400 HUF
Gömbösné-Galamb Margit: Piroska története. Regény serdültebb leányok számára. Bp.,én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 159+1 p. Öt egészoldalas fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói illusztrált, festett félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17284.

Available
1 800 HUF
4,96
5,37
  Add to cart
  Remove
Clara Nast: Csöppike kalandos utazásai. Ford. és átdolgozta Gáspárné Dávid Margit. Bp.,(1925.), Nova. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17285.

Available
1 800 HUF
4,96
5,37
  Add to cart
  Remove
Farkas Katalin: Csiptke. Róna Emy rajzaival. Bp.,én.,Dante. Kiadói félvászon-kötés.
17286.

Available
1 800 HUF
4,96
5,37
  Add to cart
  Remove
Fazekas Anna: Öreg néne őzikéje. Róna Emy rajzaival. Bp.,én.,Minerva, 9+1 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
17287.

2 000 HUF
5,51
5,97
11
Hammer price:
4 800 HUF
R. Chitz Klára: Muzsikus Péter hangszerországban. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1957., Zeneműkiadó. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17288.

Available
2 000 HUF
5,51
5,97
  Add to cart
  Remove
Donászy Ferenc: Eger bástyái. Bp., é.n., Hungária. Sebők Imre rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borító. Szakadt, laza kötéssel. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
17289.

2 200 HUF
6,06
6,57
Hammer price:
2 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.