Books: Social sciences

Number of items: 28

17111.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
13,77
14,93
  Add to cart
  Remove
Herman István: Lukács György gondolatvilága. Tanulmány a XX. század emberi lehetőségeiről. Elvek és utak. Bp., 1974, Magvető, 415 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Sziklai László, a BTK Filozófiai Intézet egykori vezetője részére DEDIKÁLT példány.
17112.

Available
4 000 HUF
11,02
11,94
  Add to cart
  Remove
17113.

Available
2 400 HUF
6,61
7,16
  Add to cart
  Remove
17114.

Available
3 000 HUF
8,26
8,96
  Add to cart
  Remove
Györffy István: Magyar falu, magyar ház. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Györffy István munkái. II. köt. Bp., 1943, Turul,(Jövő-ny.),231 p.+LXIV (fekete-fehér fotók) t. Átkötött modern műbőr-kötés, intézményi bélyegzésekkel, hiányzó térképpel.
17115.

3 000 HUF
8,26
8,96
Hammer price:
3 000 HUF
Assimil nyelvköny sorozat 4 kötete: Franciául könnyűszerrel, Olaszul könnyűszerrel, Spanyolul könnyűszerrel, Le nouveau portugais sans peine.
17116.

Available
3 000 HUF
8,26
8,96
  Add to cart
  Remove
1913 Magyar Társadalomtudományi Szemle. VI. évf. Szerk.: Angyal Pál, Apáthy István, Szemenyei Kornél. Bp., 1913., Pesti Könyvnyomda Rt., 806 p. Átkötött, kopott, foltos félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
17117.

Available
2 800 HUF
7,71
8,36
  Add to cart
  Remove
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17118.

Available
2 400 HUF
6,61
7,16
  Add to cart
  Remove
Kövér György: Biográfia és társadalomtörténet. Bp., 2014, Osiris, 436 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17119.

Available
3 600 HUF
9,92
10,75
  Add to cart
  Remove
Könyves Tóth Kálmán: Takarékosság. Smiles után. Bp., Légrády Testvérek. Kartonál vászonkötésben, kopott, sérült. Belül szakadt kötés, foltos lapok. Könyvtári pecséttel.
17120.

Available
2 000 HUF
5,51
5,97
  Add to cart
  Remove
Bartucz Lajos: A fajkérdés. Az Ethika Tudományos Gyűjteménye VI. Bp., 1923., Ethika, 31 p. Kiadói szakadt papírkötés.
17121.

1 400 HUF
3,86
4,18
9
Hammer price:
2 800 HUF
Csányi Vilmos: Társadalom és ember. Universitas Pannonica. ALÁÍRT példány. Bp., 2011., Gondolat. Kiadói papírkötésben.
17122.

2 000 HUF
5,51
5,97
Hammer price:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.