1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Mollináry Gizella: Betévedt Európába. I-II. köt. Bp., 1943, Grill Károly, 336 p., 328 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.