3 000 HUF
Mikszáth Kálmán: Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő úr viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1901, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Masodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, kissé kopottas borítóval.