3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Mayer Béla: Újabb alkalmi beszédek és értekezések. Kalocsa, 1902., Werner Ferenc, 381+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Kalocsa, Werner-kötés, kopott borítóval,