1 200 HUF
Magyar Kultúra 1928. I-II. köt. Főszerk.: Bangha Béla. Bp., 1928, Pallas-ny., IV+576 p., (4)+544 p. Félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal.