https://www.darabanth.com/en/online-auction/418/categories~Books/Books-Other-rarities~1000024/Darvas-Jozsef-Elindult-szeptemberben-Bp-1943-Dante-354-p-Masodik-kiadas-Kiadoi-felvasz~II2635858
2635858
17556
418
Other collectibles
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Description:
Darvas József: Elindult szeptemberben. Bp., 1943, Dante, 354 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírborítóban.
Share:
Photo of the item taken by
: tg
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m