17090.
418. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jolsvay Alajos - Steinmann Henrik - Szily Ernő: A magyar állatvilág szótára. Bp., 1977, Natura. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval,