300 000 HUF
810,81 EUR, 882,35 USD
Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm