https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 45

Auction is over! Item soon called at the auction hall
LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm
11795.

LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Junghans art deco mechanikus férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, viseltes, működik, plexi nélkül d:22mm
11796.

Junghans art deco mechanikus férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, viseltes, működik, plexi nélkül d:22mm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
1
Omega Seamaster automata. fém tokkal, szép, szövet hatású számlappal, kék bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 35 mm
11797.

Omega Seamaster automata. fém tokkal, szép, szövet hatású számlappal, kék bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 35 mm

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
486,49
EUR
,
529,41
USD
Number of bids:
0
Poljot 17 köves mechanikus karóra, dátumkijelzős, működik, szíj nélkül, kissé kopott, d: 33 mm
11798.

Poljot 17 köves mechanikus karóra, dátumkijelzős, működik, szíj nélkül, kissé kopott, d: 33 mm

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
8
Anker mechanikus svájci karóra, 21 köves, dátumkijelzős, sorszámozott, szíj nélkül, kopottas állapotban, nem működik, d: 33 mm
11799.

Anker mechanikus svájci karóra, 21 köves, dátumkijelzős, sorszámozott, szíj nélkül, kopottas állapotban, nem működik, d: 33 mm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Asztali óra/ vekker, számlapon Garay János, órás és ékszerész Gyula felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm
11800.

Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,57
EUR
,
19,12
USD
Number of bids:
0
3 db asztali óra, vekker, (UMF, Slava, Splendex) nem járnak, 1 db sérült utazóóra. m: 7-15,5cm
11801.

3 db asztali óra, vekker, (UMF, Slava, Splendex) nem járnak, 1 db sérült utazóóra. m: 7-15,5cm

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Asztali óra, mechanikus szerkezettel, nem működik, sérülésekkel, m:10 cm
11802.

Asztali óra, mechanikus szerkezettel, nem működik, sérülésekkel, m:10 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Egy doboznyi óraszíj, fém, bőr, tartozékok
11803.

Egy doboznyi óraszíj, fém, bőr, tartozékok

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
13
Kézi felhúzású ingás óra. Fém, műanyag burával. Működik. 15 cm
11804.

Kézi felhúzású ingás óra. Fém, műanyag burával. Működik. 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen.  A OPAL brand 18k gold manual wind mens flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.
11805.

OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen. A OPAL brand 18k gold manual wind men's flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.

 
The item is not available
Starting price:
500 000 HUF
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Number of bids:
0
Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm
11806.

Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
810,81
EUR
,
882,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment