12837.
418. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
cca 1978-79 Emlékkönyv, sok bejegyzéssel, gyerekrajzokkal, kopott vászonkötésben