11876. 418. Closed Online auction Flea Market
2 200 HUF
0 HUF
2 db zománcozott fém teáskanna, jelzett, 0,7 l, néhány kisebb zománcsérüléssel, m: 13 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras