10027. 417. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Bezdány József (1900 k.-?), Munkácsy Mihály után: Siralomház, 1932 körül. Festett intarzia, fa, jelzés nélkül, 19x24 cm. Dekoratív, korabeli sérült, üvegezett fa keretben.
Photo of the item taken by : nagy_andras