10434.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Tóth Elemér jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 16,5×24,5 cm.