10414.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 600 HUF
Paulich (?) jelzéssel: Vénusz (női akt), 1997. Olaj, vászon. Fa keretben, látható méret: 30,5x12,5 cm, külső méret: 45x27 cm