10591.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 600 HUF
Olvashatatlan (Gulyás?) jelzéssel: Mulatozó. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, foltos, 30,5×23,5 cm