10576.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan (Gerencsér, Gerendás?) jelzéssel: Hegyvidéki út. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×42,5 cm