10578.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan (Benyovszky?) jelzéssel, feltehetően Benyovszky István alkotása: Katonák. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 16,5x19,5 cm