10680.
417. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Elefánt és harcosok. Vegyes technika, vászon. Üvegezett fakeretben. 30,5x43,5 cm