15139.
417. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kriterion 2 db helytörténeti-néprajzi kötete: Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet. (1949-1950). + Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza. Tíz tanulmány. Kós Károly előszavával. Bukarest, 1977-1982, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés/kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.