15013.
417. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. Életképek és útirajzok Kínából. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+407 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, sérüt, kissé kopott, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.