10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
A szeretet és hála koszorúja, mellyel a magyar ciszterci rend főpapjának, méltóságos és főtisztelendő Vajda Ödön úrnak (...) áldozati kelyhét övezi aranymiséje magasztos ünnepén. 1858-1908. Zirc, 1908, (Stephaneum-ny., Bp.), 10 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos állapotban.