3 600 HUF
Verne Gyula: Utazás a Holdba; Utazás a Hold körül. I-II. rész (egy kötetben). Ford.: Zempléni P. Gyula. Verne Összegyűjtött Munkái VII. Bp., [1906], Eisler G. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első képtábla sérült, javított, a 125-140. oldalak kijárnak.