Books: Other rarities Number of items: 331
2627371
17395
417
Other collectibles
Verne Gyula: Utazás a Holdba; Utazás a Hold körül. I-II. rész (egy kötetben). Ford.: Zempléni P. Gyula. Verne Összegyűjtött Munkái VII. Bp., [1906], Eisler G. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első képtábla sérült, javított, a 125-140. oldalak kijárnak.
3 600 HUF
2626284
17396
417
Other collectibles
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp.,é.n.,Franklin, 214+1 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
3 000 HUF
2587616
17397
417
Other collectibles
Verne Gyula: Dardentor Clovis. Ford.: Gaal Mózes. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított címlappal,
1 200 HUF
2630906
17398
417
Other collectibles
Fekete István 2 műve:
Fekete István: Hu. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói kemény-kötés, kiadói kopott, kissé sérült papír védőborítóban.;
Fekete István: Rózsakunyhó. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.;
2 800 HUF
2630886
17399
417
Other collectibles
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1959, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
2 800 HUF
2631116
17400
417
Other collectibles
Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2625695
17401
417
Other collectibles
Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2626293
17402
417
Other collectibles
Fekete István: Tíz szál gyertya. Elbeszélések. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2625707
17403
417
Other collectibles
Fekete István: Búcsú. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2625700
17404
417
Other collectibles
Fekete István: Gyeplő nélkül. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2625704
17405
417
Other collectibles
Fekete István: Hú. Bp., 1971, Móra. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2415813
17406
417
Other collectibles
Fekete István: Hú. Bp., 1975. Móra. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035