12228. 417. Closed Online auction Vintage wines, drinks
1 200 HUF
0 HUF
1981 Hosszúhegyi Cabernet Sauvignon 1981, muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkével, 0,75l.
Photo of the item taken by : karap_norbert