20 000 HUF
Az ördöngős fruskák (Daughters Courageous). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. John Garfield, Priscilla Lane és mások szereplésével. Rendező: Kertész Mihály (Michael Curtiz). Warner Brothers, First National. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×30 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("Daughters Courageous"), lithograph on paper, with small damages, partially spotty.