13409.
417. Closed Online auction
Maps
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
1901 Európa térkép, rajta a Ludovika pecsétjével, a hátoldalán számos bejegyzéssel, több alakulat bélyegzéssel, nagy méretű, vászonra kasírozott, sérülésekkel, 120x155 cm