13246. 416. Closed Online auction Photo
2 000 HUF
38
0 HUF
cca 1916-18 IV. Károly portréfotója, Bécs, Verlag von R. Lechner (Wilh. Müller) műterméből, ovális üvegezett fakeretben, fotón sérülésekkel! 11,5x8,5cm
Photo of the item taken by : karap_norbert