10259. 416. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
19
0 HUF
Páris Erzsi (1887-?): Bujáki emlék, 1935. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap jobb alsó sarkában kisebb törésnyommal, 22x29,5 cm
Photo of the item taken by : ekb