10074. 416. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
13
0 HUF
Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Szlovák menyecske, 1906. Akvarell, tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és töredékes kiállítási raglappal, sérült. 36,5x19,5 cm
Photo of the item taken by : ekb