9 000 HUF
Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestinianno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Rézkarc,papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×54,5 cm