10388.
416. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Olvashatatlan monogram (AD v. AJ?) jelzéssel: Csendélet, 1898. Olaj, vászon, kissé sérült. Hátoldalán Franz Cermin bécsi művészellátó régi címkájável. 31x47 cm.