10654.
416. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Portré. Olaj, vászon, sérült, 41x33 cm / oil on canvas, damaged