15105.
416. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
17
Orbán Balázs: A székelyföld leírása történelmi, régészeti, természetrajzi s népismei szempontból. V. kötet: Barczaság. Bp.,1873, Tettey Nándor és Társa, Pesti Könyvnyomda Rt., 4+248 p. Szövegközti fametszetű képekkel, melyeket a szerző fényképei alapján a kor neves rajzolói készítettek. Korabeli kopott félvászon kötésben