1 200 HUF
Alexi György: Román nyelvtan és gyakorló könyv. Bp., 1904., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+190+32 Második, bővített kiadás. Kiadói kopott szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapélekkel.