Books: Social sciences Number of items: 35
2389693
17143
416
Books: Social sciences
Other collectibles
Szabó T. Attila: Nyelv és település. Válogatott tanulmányok, cikkek VII. Bp., 1988, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
2577651
17144
416
Books: Social sciences
Other collectibles
1 400 HUF
2618880
17145
416
Books: Social sciences
Other collectibles
3 korai társtudományi könyv: Bibó István: Nietsche Bp., é.n Athenaeum, Kiadói papírkötésben, Kant: Az örök béke. Babits fordítása. Bp., 1918. Uj Magyarország, Bertrand Russel: A filózófia alapproblémái. Bp., 1919.
2 000 HUF
2609949
17146
416
Books: Social sciences
Other collectibles
Dr. Rusznyák Gyula: A nő a modern társadalomban. Bp., [1937], Szent István-Társulat. Kissé sérült, foltos kiadói papírkötés, néhány lap sérült.
1 200 HUF
2522759
17147
416
Books: Social sciences
Other collectibles
1 200 HUF
2594404
17148
416
Books: Social sciences
Other collectibles
Bartucz Lajos (szerk.): A művelődés könyvtára 9. A magyar nép. 26 szövegábrával és 32 képtáblán 144 fényképpel. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 349 p. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban
1 600 HUF
2615619
17149
416
Books: Social sciences
Other collectibles
Közgazdasági enciklopedia. IV. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott aranyozott félvászon-kötések.
1 200 HUF
2614589
17150
416
Books: Social sciences
Other collectibles
Csóti Marianna: A gyermek társas készségeinek fejlesztése. Kapcsolatok - kommunikáció - önbecsülés. Bp., 2006., Pro Die. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
2615617
17151
416
Books: Social sciences
Other collectibles
Közgazdasági enciklopedia. III. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott, foltos aranyozott félvászon-kötések.
1 200 HUF
2620687
17152
416
3400
Books: Social sciences
Other collectibles
Vegyes gyógypedagógiai könyvtétel, 4 db:
Mérei Vera-Vinczéné Bíró Etelka: Dadogás I. köt. (Etiológia és tünettan.) Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1980., Tankönyvkiadó. Megjelent 726 példányban.;
Gyógypedagógiai kórtani tanulmányok. I. köt. Szerk.: Göllesz Viktor. Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1982., Tankönyvkiadó. Megjelent 1135 példányban.;
Gyógypedagógiai lélektan II. rész. Szerk.: Illyés Gyuláné. Gyógypedagógiai Tanérképző Főiskola. Bp., 1982., Tankönyvkiadó. Megjelent 405 példányban.;
Családi életre nevelés. Szerk.: Komlósi Sándor. Bp., 1979., Tankönyvkiadó. A címlapon kis hiánnyal. Kiadói papírkötések
3 400 HUF
2623255
17153
416
Books: Social sciences
Other collectibles
CS. M. (Garamszeghi Lubrich Ágost): Társadalomtudomány. Egy elég hosszú élet fontolgató észleléseinek és a társadalomtani irodalom sokévi kritikai tanulmányozásának gyümölcse. Az előnyösítettosztályok figyelmébe ajánlva. Bp., 1883. Rudnyánszky. 566p. Korabeli félvászon kötésben
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035