17180.
416. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
3 000 HUF
13
Magyar Vasutasok Albuma. 1930. Szerk.: Vass István. Bp., 1930, Magyar Vasutasok Albuma-vállalat (Hauptmann-ny.), 316+2+4 p. Második kiadás. Számos szövegközi fekete-fehér fotóval, könyvdíszekkel, korabeli reklámokkal. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Benne Rákosi Jenő, Tormay Cecile, Szederkényi Anna, Györkössy Endre és mások írásaival. 105-110. oldal között a cserkészekről szóló fejezettel.