Komáromi János: Szülőföldem szép határa. Bp., é.n., Dick Manó (Bíró Mi... https://www.darabanth.com/en/online-auction/416/categories~Books/Books-Other-rarities~1000025/Komaromi-Janos-Szulofoldem-szep-hatara-Bp-en-Dick-Mano-Biro-Miklos-ny-194plus2-p~II2580550
2580550
17475
416
Other collectibles
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Description: Komáromi János: Szülőföldem szép határa. Bp., é.n., Dick Manó (Bíró Miklós ny.), 194+2 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035