Books: Other rarities Number of items: 252
2621527
17353
416
Other collectibles
Arany János: Elbeszélő költemények. Elegyes darabok. Arany János Munkái 5. köt. (Magyar Remekírók). Bp., é.n., Ráth Mór (Hornyánszky Viktor-ny.), (6) p., 250-522 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi bejegyzéssel.
3 000 HUF
2621500
17354
416
Other collectibles
B. Eötvös József: A falu jegyzője. II. köt. Magyar Remekírók 7. köt. Bp., 1891, Ráth Mór (Hornyánszky Viktor-ny.), (4)+288 p. Negyedik kiadás. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel, az elülső szennylap részben elvált a kötéstől.
3 000 HUF
2621490
17355
416
Other collectibles
Arany János: Elbeszélő költemények. III. köt.: Murány ostroma, Elveszett alkotmány, Nagyidai cigányok. Arany János Munkái 4. köt. (Magyar Remekírók). Bp., é.n., Ráth Mór, (6)+219 p. Ötödik kiadás. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
3 000 HUF
2621239
17356
416
Other collectibles
Hajdu Miklós: Gileád. Vallomások, elbeszélések. Bp., 1914, Singer és Wolfner (Nap-ny.), 220+(4) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
3 000 HUF
2613451
17357
416
Other collectibles
Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Nyírő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Kiadói halina-kötés kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. Nyomtatott aláírásokkal, számozott (7244.), névre szóló példány.
2 000 HUF
2621561
17358
416
Other collectibles
Schiller, Friedrich: Fiesko. Ford.: Nagy Ignác. Színműtár 42. füzet. (IV. köt., L. sz.) Buda, (1843), Nagy Ignác (M. Kir. Egyetem-ny.), (3) p., 267-336 p. Félvászon-kötés, sérült borítóval, foltos, helyenként sérült lapokkal, a kötet végén oldalhiánnyal.
2 000 HUF
2611271
17359
416
Other collectibles
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Bp., 1911, Franklin-Társulat, 265 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kissé kopott borítóval, levált gerinccel.
1 200 HUF
2615802
17360
416
Other collectibles
D. Sz. Mereskovszkij: Kelet titkai. Bp., 1992. Holnap. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2615822
17361
416
Other collectibles
Faludy György: Villon balladái. New York-Geneve, én., Pea Könyvek. Emigráns kiadás. Modern műbőr-kötés.
1 400 HUF
2615830
17362
416
Other collectibles
Elekes Lajos: Hunyadi. Bp., 1951.,Magyar Nép. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, kissé foltos borítóval.
1 000 HUF
2612194
17363
416
Other collectibles
M. Recht Mária: Mit kössek? Délelőttre, délutánra, estére. Bp., 1947. Singer. Kiadói papírkötésben
1 000 HUF
2571722
17364
416
Other collectibles
Mann, Thomas: Válogatott tanulmányok. Szabó Ede fordító által dedikált! Bp., 1963, Európa. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035