10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Alessandro Manzoni (1785-1873): Opere di Alessandro Manzoni in verso e in prosa. Volume unico. Adorno di 12 vignette. Napoli, 1844., Nel Gabinetto Letterario, 1 t. +844+3 p.+10 t. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foltos lapokkal, egy szakadt lappal, egy hiányzó táblával.