Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 51
2618088
17092
416
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Móczár László: Rovarkalauz. Bp., 1990., Gondolat. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Oláh József: Rovargyűjtés. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1967, Táncsics. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
1 400 HUF
2618028
17093
416
Other collectibles
J. Bauer - V. Bouska - F. Tvrz: Drágakőkalauz. Bp., 1989, Natura. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2578027
17094
416
Other collectibles
1975 Öltözködési és testápolási tanácsadó. Bp., 1975, Centrum Áruházak, 39+1 p. Papírkötés.
1 000 HUF
2618862
17095
416
Other collectibles
Szőlőtermesztés a kísérleti mezőgazdasági (növénytermesztési) szakközépiskolák II. osztálya számára. Bp., 1961. Mezőgazdasági
1 000 HUF
2476860
17096
416
Other collectibles
Köves József: Csillagászati földrajz. Bp., 1979., Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
2 000 HUF
2345840
17097
416
Other collectibles
1 800 HUF
2397632
17098
416
Other collectibles
5 000 HUF
2532175
17099
416
Other collectibles
1 200 HUF
2580626
17100
416
Other collectibles
Adler Péter, Záray Ervin: Konzerváló fogászat. Bp., 1961, Medicina (Franklin-ny.), 536 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal. Megjelent 2400 példányban.
1 200 HUF
2580534
17101
416
Other collectibles
Dr. Török Éva, Dr. Rutkai Krisztina: Gyermekbőrgyógyászat. Bp., 1995, Medicina. Második kiadás. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2580478
17102
416
Other collectibles
Dr. Dékány Zoltán: Szemelvények a magyar fül-orr-gégészet történetéből. Bp., 2000, Hiete Fül-Orr-Gégeklinika Békésy György Alapítványa, 464 p. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 400 HUF
2620835
17103
416
Other collectibles
Joel J. Lerner-Petr Zima: Üzleti matematika. Schaum-Könyvek. Bp., 1993., Panem-McGraw-Hill. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035